Zebilla (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4

en: User 5
pl: Użytkownik 5

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted content
pl: Wyróżniona zawartość

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Facebook Username
pl: Nazwa użytkownika Facebook

en: LinkedIn Username
pl: Nazwa użytkownika LinkedIn

en: Google Plus Username
pl: Nazwa użytkownika Google Plus
