Zebilla (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted content
fa: محتوای برجسته

en: Twitter Username
fa: نام کاربری Twitter

en: Facebook Username
fa: نام کاربری فیسبوک
