Zebilla (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали
