Zebilla (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato
