Zeitgeist (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Block
ar: الصندوق

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
