Zeitgeist (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Block
bs: Blok

en: Apply
bs: Primjeni
