Zeitgeist (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Block
eu: Blokea

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: HTML List
eu: HTML zerrenda

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
