Zeitgeist (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: more
is: meira

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Block
is: Blokk

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: HTML List
is: HTML Listi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
