Zeitgeist (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Block
ro: Bloc

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: HTML List
ro: Listă HTML

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
