Zeitgeist (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Sort By
ug: تىزىش
