Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Never
af: Nooit

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -
