Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: more
da: mere

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: Authenticated users
da: Registrerede brugere

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Undefined
da: Udefinereret

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: HTML List
da: HTML liste

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
