Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
