Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
