Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: #
et: nr

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Count
et: Arv

en: Desc
et: Kahanev

en: Authenticated users
et: Sisse loginud kasutajad

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Undefined
et: Defineerimata

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: HTML List
et: HTML loend

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
