Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Count
fi: Laskuri

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: HTML List
fi: HTML-lista

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
