Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
