Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
