Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Never
km: កុំ

en: Count
km: រាប់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
