Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Count
ku: ژمارە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
