Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
