Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
