Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: more
nn: meir

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Never
nn: Aldri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
