Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
