Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Type
sv: Typ

en: more
sv: mer

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Authenticated users
sv: Inloggade användare

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: HTML List
sv: HTML-lista

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
