Zeitgeist (7.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
