Zeitgeist (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Search
am: ፈልግ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Sort by
am: ደርድር

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
