Zeitgeist (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Never
ast: Nunca

en: Count
ast: Cuenta

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
