Zeitgeist (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
