Zeitgeist (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
