Zeitgeist (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Search
cs: Hledat

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: HTML List
cs: HTML seznam

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
