Zeitgeist (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Never
gl: Nunca

en: Count
gl: Contar

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Undefined
gl: Sen definir

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: HTML List
gl: Lista HTML

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
