Zeitgeist (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: more
hi: और भी

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Count
hi: गुणांक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Undefined
hi: अपरिभाषित

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: HTML List
hi: HTML सूची

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
