Zeitgeist (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Never
hr: Nikada

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: HTML List
hr: HTML lista

en: Asc
hr: Uzlazno
