Zeitgeist (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Never
hy: Երբեք

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
