Zeitgeist (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: #
ja: No.

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Count
ja: カウント

en: Desc
ja: 降順

en: Authenticated users
ja: 認証済みユーザー

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Undefined
ja: 未定義

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: HTML List
ja: HTMLリスト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
