Zeitgeist (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
