Zeitgeist (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Undefined
mr: अव्याख्यात

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
