Zeitgeist (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: more
nl: meer

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Count
nl: Aantal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Authenticated users
nl: Geverifieerde gebruikers

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
