Zeitgeist (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Count
oc: Descompte

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Undefined
oc: Indefinit

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
