Zeitgeist (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Never
ps: هيڅکله

en: Count
ps: شمیر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: HTML List
ps: HTML لړ

en: - All -
ps: - ټول -
