Zeitgeist (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
