Zeitgeist (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Never
sl: Nikoli

en: Count
sl: Število

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
