Zeitgeist (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Count
sq: Numri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
