Zeitgeist (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Search
te: వెతుకు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Count
te: లెక్క

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
