Zeitgeist (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Count
th: จำนวน

en: Undefined
th: ไม่ระบุ
