Zeitgeist (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Type
tr: Tip

en: more
tr: daha fazla

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Count
tr: Sayaç

en: Desc
tr: Azalan

en: Authenticated users
tr: Kayıtlı kullanıcılar

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: HTML List
tr: HTML Liste

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
