Zeitgeist (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Count
uk: Лічильник

en: Desc
uk: Спад

en: Authenticated users
uk: Авторизовані користувачі

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Undefined
uk: Невизначено

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: HTML List
uk: Список HTML

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
