Zeitgeist (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
