Zeitgeist (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Timestamp
bg: Време

en: Never
bg: Никога

en: Count
bg: Брой

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
